Dołącz do tysięcy
zadowolonych klientów

Od początku istnienia naszej firmy jako główny cel stawialiśmy sobie spełnienie wymagań każdego klienta, w związku z tym zdecydowaliśmy się postawić przede wszystkim na jakość i solidność.

Najważniejsze cechy

Marzenie o stworzeniu wiodącej marki dzisiaj jest faktem

  • doświadczenie

    Każde zlecenie oraz kontakt z klientem od 10 lat buduje nasze doświadczenie, pozwala na naukę oraz wyciąganie wniosków. Na tej podstawie wiemy jak reagować na ciężkie sytuacje w przyszłości i odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

  • skuteczność

    Dzięki wiedzy z zakresu profesjonalnych usług DDD, którą nabyliśmy przez ostatnią dekadę, wiemy jakich środków zapobiegania używać a co za tym idzie, jesteśmy niesamowicie skuteczni w swoich działaniach.

  • współpraca

    Współpraca i pomoc w zakresie oferowanych usług to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia naszej działalności. Zapewniamy pełną dokumentację, monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki.

Jesteśmy liderem w branży DDD

Historia naszej firmy sięga 2013 roku. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży usług dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic. Z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy zadowolonych klientów. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszy sposób działania w danym otoczeniu. Wybierając usługi naszej firmy masz pewność i gwarancję, że dotychczasowe nieprzyjemności to już zamknięty rozdział.

Usługi wykonujemy metodami i technikami odpowiednimi do warunków technicznych danego obiektu oraz liczebności szkodników. Osiągamy efekty stosując tylko najnowocześniejsze środki, produkowane przez renomowane firmy światowe i polskie. Wykonując zabiegi stosujemy się do zaleceń PZH dotyczących doboru środków, odpowiednich stężeń, dopuszczalnych ilości i sposobu zastosowania.

Dołącz do tysięcy
zadowolonych klientów

Od początku istnienia naszej firmy jako główny cel stawialiśmy sobie spełnienie wymagań każdego klienta, w związku z tym zdecydowaliśmy się postawić przede wszystkim na jakość i solidność.

Działamy na terenie województwa pomorskiego

bezpieczne zabiegi

Korzystamy tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych, certyfikowanych środków chemicznych dopuszczonych do użytku w Polsce. Oceniamy, którego środka użyć przy danym zabiegu, biorąc pod uwagę między innymi obecność dzieci, chorych, starszych osób czy zwierząt.

widoczne rezultaty

Przykładamy ogromną wagę i dokładność do świadczenia naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy mocno indywidualnie. Po poprawnie wykonanym zabiegu oraz stosowaniu się do zaleceń przez klienta dajemy pełną gwarancję, że pozbyli się Państwo problemu na stałe.

konkurencyjne ceny

Wiemy, jak ważna dla klientów jest cena usługi, dlatego stale monitorujemy ceny w branży i staramy się dostosować je do aktualnej sytuacji na rynku. Stosujemy liczne promocje i zniżki dla firm oraz na większe zlecenia. Na cenę usługi składa się również rodzaj użytego środka oraz sposób zabiegu.