Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze działania przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i europejskiego. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie za rozsądną cenę. Dysponujemy wysokokwalifikowaną kadrą i wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne uznanych producentów.

Od początku istnienia naszej firmy jako główny cel stawialiśmy sobie spełnienie wymagań każdego klienta, w związku z tym zdecydowaliśmy się postawić przede wszystkim na jakość i solidność. Zapewniamy pełną dokumentację (zakresy prac i kontroli, schematy i plany, protokoły powykonawcze, instrukcje postępowania), monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki.

Usługi wykonujemy metodami i technikami odpowiednimi do warunków technicznych danego obiektu oraz liczebności szkodników. Osiągamy efekty stosując tylko najnowocześniejsze środki, produkowane przez renomowane firmy światowe i polskie. Wykonując zabiegi stosujemy się do zaleceń PZH dotyczących doboru środków, odpowiednich stężeń, dopuszczalnych ilości i sposobu zastosowania.

Działania naszej firmy obejmują teren Trójmiasta i okolic. W szczególnych przypadkach możliwa jest obsługa na terenie całego województwa Pomorskiego.

w czym możemy pomóc?

W celu ustalenia szczegółów Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu mailowego.

Umów się na dyskretny zabieg desynzekcji, dezynfekcji, deratyzacji lub ozonowania